BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DHAGAYSO: “ Maxaad u Malayn Marka Xildhibaan Nabad Galyadiisa la Sugi Waayo, Dadka kalena ? “ . Gudoomiye ku Xigeenka 2aad WADDANI Md. Qaasim Sh. Ibraahim

3346624-10-2013 Hargeysa (Bnn) DHAGAYSO: “ Maxaad u Malayn Marka Xildhibaan Nabad Galyadiisa la Sugi Waayo, Dadka kalena ? “ . Gudoomiye ku Xigeenka 2aad WADDANI Md. Qaasim Sh. Ibrahim

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Sunday, 20 April 2014 01:32
Tuesday, 26 November 2013 21:03
Monday, 28 October 2013 18:00
Thursday, 21 November 2013 16:16
Tuesday, 20 August 2013 02:12
Tuesday, 28 January 2014 00:29
Tuesday, 06 August 2013 21:02
Thursday, 10 October 2013 16:04
Thursday, 15 August 2013 07:31
Monday, 03 March 2014 05:38