BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DHAGAYSO: “ Maxaad u Malayn Marka Xildhibaan Nabad Galyadiisa la Sugi Waayo, Dadka kalena ? “ . Gudoomiye ku Xigeenka 2aad WADDANI Md. Qaasim Sh. Ibraahim

3346624-10-2013 Hargeysa (Bnn) DHAGAYSO: “ Maxaad u Malayn Marka Xildhibaan Nabad Galyadiisa la Sugi Waayo, Dadka kalena ? “ . Gudoomiye ku Xigeenka 2aad WADDANI Md. Qaasim Sh. Ibrahim

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 30 November 2013 23:11
Sunday, 15 September 2013 13:49
Sunday, 29 December 2013 05:40
Thursday, 28 November 2013 11:00
Sunday, 04 May 2014 23:38
Thursday, 17 July 2014 20:18
Tuesday, 10 December 2013 22:16
Sunday, 23 February 2014 11:23
Friday, 17 January 2014 22:45
Friday, 04 October 2013 20:41