BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DHAGAYSO: “ Maxaad u Malayn Marka Xildhibaan Nabad Galyadiisa la Sugi Waayo, Dadka kalena ? “ . Gudoomiye ku Xigeenka 2aad WADDANI Md. Qaasim Sh. Ibraahim

3346624-10-2013 Hargeysa (Bnn) DHAGAYSO: “ Maxaad u Malayn Marka Xildhibaan Nabad Galyadiisa la Sugi Waayo, Dadka kalena ? “ . Gudoomiye ku Xigeenka 2aad WADDANI Md. Qaasim Sh. Ibrahim

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Monday, 19 August 2013 22:38
Saturday, 11 January 2014 17:53
Tuesday, 31 December 2013 06:45
Sunday, 09 March 2014 10:44
Saturday, 26 July 2014 15:22
Wednesday, 23 April 2014 11:47
Saturday, 22 March 2014 10:30
Friday, 02 August 2013 04:09
Saturday, 10 August 2013 11:39
Monday, 25 November 2013 09:15