BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DHAGAYSO: “ Maxaad u Malayn Marka Xildhibaan Nabad Galyadiisa la Sugi Waayo, Dadka kalena ? “ . Gudoomiye ku Xigeenka 2aad WADDANI Md. Qaasim Sh. Ibraahim

3346624-10-2013 Hargeysa (Bnn) DHAGAYSO: “ Maxaad u Malayn Marka Xildhibaan Nabad Galyadiisa la Sugi Waayo, Dadka kalena ? “ . Gudoomiye ku Xigeenka 2aad WADDANI Md. Qaasim Sh. Ibrahim

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Wednesday, 11 December 2013 09:36
Thursday, 10 October 2013 15:07
Monday, 09 December 2013 04:41
Wednesday, 30 July 2014 12:16
Thursday, 17 October 2013 12:12
Wednesday, 13 November 2013 11:14
Monday, 12 May 2014 10:12
Wednesday, 03 September 2014 10:23
Sunday, 31 August 2014 12:23
Tuesday, 06 May 2014 02:19