BAADH WARKII KU DHAAFAY KU QOR

DHAGAYSO: “ Maxaad u Malayn Marka Xildhibaan Nabad Galyadiisa la Sugi Waayo, Dadka kalena ? “ . Gudoomiye ku Xigeenka 2aad WADDANI Md. Qaasim Sh. Ibraahim

3346624-10-2013 Hargeysa (Bnn) DHAGAYSO: “ Maxaad u Malayn Marka Xildhibaan Nabad Galyadiisa la Sugi Waayo, Dadka kalena ? “ . Gudoomiye ku Xigeenka 2aad WADDANI Md. Qaasim Sh. Ibrahim

AKHRISO WARARKII KU DHAAFAY IYO WARARKA LA XIDHIIDHA WARKAN


Saturday, 15 March 2014 12:44
Thursday, 12 September 2013 15:52
Wednesday, 13 November 2013 15:27
Saturday, 22 March 2014 18:49
Friday, 30 August 2013 19:12
Saturday, 08 March 2014 20:08
Wednesday, 19 March 2014 14:15
Friday, 20 September 2013 21:05
Thursday, 19 December 2013 14:13
Sunday, 13 April 2014 23:49